Bramy przeciwpożarowe Somati System

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram przeciwpożarowych Somati-System. Posiadamy bramy rolowane, przesuwne i segmentowe, które mogą zostać dostosowane do potrzeb każdego klienta. Zamawiając nasze produkty masz gwarancję ich wysokiej jakości. Ponadto, nasz doświadczony i wykwalifikowany personel pomoże Ci wybrać bramę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś!

Bramy przeciwpożarowe

SOMATI SYSTEM jest producentem najwyższej klasy bram przeciwpożarowych. Sprzedajemy produkty zarówno w wersji standardowej, jak również dostosowanej do preferencji danego odbiorcy. Produkujemy bramy z blachy nierdzewnej, ozdabiamy fornirami, malujemy, a także oklejamy płytami PCV. Poniżej nasza pełna oferta bram przeciwpożarowych.

 

przeciwpożarowe bramy rolowane RGS

 1. standardowe bądź specjalnie wykonane
 2. dźwiękoszczelne

 

-  przeciwpożarowe bramy przesuwne poziome SGS

 1. jednoskrzydłowe
 2. dwuskrzydłowe
 3. dymoszczelne
 4. teleskopowe
 5. wyposażone w drzwi ewakuacyjne

 

-  przeciwpożarowe bramy przesuwne pionowe GGS

 1. jednoskrzydłowe
 2. teleskopowe
 3. dymoszczelne
 4. wyposażone w drzwi ewakuacyjne

 

-  przeciwpożarowe bramy segmentowe SeGW i RGS-H

 1. z prowadzeniem standardowym i pionowym
 2. z prowadzeniem wysokim i niskim

 

Mamy w swojej ofercie bramy pożarowe w klasach odporności ogniowej EI 30, EI 60 i EI 120. Możemy zaoferować Państwu również bramy dźwiękoszczelne (nawet do 50 dB), przeciwwybuchowe, a także dymoszczelne.

 

Jako lider swojej branży staramy się cały czas poznawać najnowsze tendencje na rynku i wprowadzać nowe rozwiązania. Oczekiwania współczesnych klientów są dla nas bodźcem do dalszych zmian. Dlatego właśnie pracujemy nad nowymi produktami, które nie tylko spodobają się konsumentom, ale także urzekną ich wygodą, prostotą obsługi oraz bezpieczeństwem. Wierzymy, że właśnie taka polityka pomoże nam utrzymać pozycję lidera w swojej branży.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową. W razie jakichkolwiek wątpliwości, jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.