Bramy przeciwpożarowe Somati System

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bram przeciwpożarowych Somati-System. Posiadamy bramy rolowane, przesuwne i segmentowe, które mogą zostać dostosowane do potrzeb każdego klienta. Zamawiając nasze produkty masz gwarancję ich wysokiej jakości. Ponadto, nasz doświadczony i wykwalifikowany personel pomoże Ci wybrać bramę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś!

O nas

Firma SOMATI SYSTEM rozpoczęła swoją działalność w 1962 roku w Belgii, skupiając się początkowo na produkcji gaśnic oraz gaśniczych systemów natryskowych. Wraz z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa oferta została poszerzona o bramy przeciwpożarowe, które do dnia dzisiejszego stanowią główny aspekt naszej działalności.

 

W 2010 roku otworzyliśmy filię, pod nazwą SOMATI SYSTEM Polska Sp. z o.o., w Opolu, debiutując na polskim rynku. Działamy również na rynku: węgierskim, czeskim, słowackim, belgijskim oraz holenderskim. W przyszłości planujemy również otwarcie następnych zakładów w kolejnych europejskich krajach.

 

Naszą firmę tworzą wybitni specjaliści, którzy posiadają nie tylko gruntowną wiedzę, ale również bogate doświadczenie w branży. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w swojej pracy i z wielką chęcią oraz entuzjazmem współpracują z klientami oraz dostawcami.

 

Przewagę nad konkurencją zapewnia nam również najwyższa jakość oraz bogaty asortyment. Pondtwo oferujemy fachowe doradztwo oraz pełną obsługę posprzedażową. Kładziemy nacisk nie tylko na jakość wykonania, ale również terminowość realizacji oraz innowacyjność projektów. 

 

Więcej informacji o nas uzyskacie Państwo, kontaktując się z naszymi pracownikami, którzy stale pozostają do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!